top of page
imageedit_1_7204418648.png
swedish-design.png
Meyadey (1).jpeg
Lina Arvidsson Fotograf_Maxomorra_Explor
Maxomorra PlaySpring_7.jpeg

Pro tuto značku je důležitá kvalita, pestrost, originalita, šetrnost k přírodě a sociální  zodpovědnost. 

Maxomorra přichází na trh každý rok se 4 novými kolekcemi – jarní, letní, podzimní a zimní.

Oblečení pro kojence a děti je ve velikostech 50/56 až 134/140, vyznačuje se veselými barvami a hravými vzory. Nedílnou součástí je i jednobarevná kolekce, kterou lze libovolně kombinovat s pestrobarevnými kousky a vytvořit tak originální vzhled.  Na aktuálně prodávané kolekce se můžete podívat zde. S připravovanými kolekcemi Vás rádi seznámíme a poskytneme katalogy. Stačí mě kontaktovat

Na jaře 2020 přichází na trh nová sesterská značka Maxomorry - Meyadey. Je založena na předchozí kolekci PLUS. Barvy jsou klidnější než Maxomorra a motivy mají více zvýrazněné obrysy. Styly, tkaniny a tisková technika jsou stejné jako u Maxomorry.

Maxomorra a Meyadey kladou důraz na funkčnost a kvalitu a ve výrobním závodě na ekologii a sociální zodpovědnost. Oblečení těchto značek je vyrobeno v Indii z organické bavlny s certifikátem GOTS.  Hlavním dodavatelem v Indii je společnost CMV Global Clothings, GOTS certifikovaná od roku 2012. Společnost má 300 zaměstnanců, z toho je přibližně 80 % žen. GOTS certifikát představuje vedoucí celosvětový textilní zpracovatelský standard a zajišťuje, že oblečení je vyrobeno z organické bavlny, recyklovaných vláken a bez použití jedovatých chemických látek. Jsou zajištěny bezpečné a férové pracovní podmínky pro pracovníky ve výrobním procesu a sledovatelnost v celém výrobním i dodavatelském řetězci.

JAK SE STÁT PRODEJCEM ZNAČEK MAXOMORRA A MEYADEY?

Vstoupit do tohoto velkolepého světa je velmi snadné! Zaregistrujte se na webové stránce MAXOMORRA. Po úspěšné registraci získáte snadný přistup do objednávkového systému a najdete zde i spoustu fotografií, které můžete použít pro reklamní účely Vašeho obchodu. Rádi Vám s registrací a s orientací v systému pomůžeme! Nakupujete přímo od výrobců, za jejich nákupní ceny bez dalších zprostředkovatelských poplatků. Celá marže je vaše. Žádné minimální velikosti objednávek. Objednáváte nové kolekce i možnost objednat ze skladových zásob. Aktuálně můžete objednávat ze skladových zásob a novou kolekci podzim a zima 2020.

Můžete se přímo sami zaregistrovat nebo mě kontaktujte a vše probereme osobně:

bottom of page