top of page

KARMA MAMA je z Holandska, je organická a pohání ji „zelená věda“. Kolekce 2019 vychází z přesvědčení o tom, že rostliny nám můžou nabídnout víc než syntetika. Základem jsou čisté přísady, kterým můžete důvěřovat, účinné vzorce, které fungují, a nezištná mise něco naší přírodě vrátit.

Receptury od KARMA MAMA jsou plné těch nejaktivnějších organických složek, které naše planeta poskytuje. Jsou to například panenský kokosový olej, aloe vera, jojobový olej a bambucké máslo. Nedílnou součástí receptur jsou také osvěžující vůně nejcennějších esenciálních olejů.

Na cokoliv se pokožka dětí i dospělých zeptá, KARMA MAMA zná odpověď. A dělá to přirozeně a bezpečně. Je dostatečně jemná pro nejjemnější pokožku novorozenců a stejně tak přirozeně vyživuje pokožku dospělých a dětí. Karma Mama nikdy netestuje své výrobky na zvířatech, protože tyto chlupaté přátele miluje stejně jako vy. Je netoxická a 100% bez obsahu škodlivých chemikálií jako jsou parabeny, silikony, laurylsulfát, syntetické vůně a barviva, glykoly a TEA (Triethanolamine).

Přírodní péče o pleť navržená s láskou v Holandsku a vyrobená malou rodinnou firmou v Thajsku, která upřímně ctí naši planetu a její členové jsou neustálým zdrojem obdivu i inspirace.

Pokud chcete kosmetiku vyzkoušet, kontaktujte mě.

JAK SE STÁT PRODEJCEM ZNAČKY KARMA MAMA?

Prodejcem kosmetiky Karma Mama se stanete jednoduše. Objednávky se realizují pomocí objednávkového formuláře, který Vám zašleme spolu s katalogem produktů. Stačí, když nám napíšete. S vyplněním formuláře Vám rádi pomůžeme.  Nakupujete přímo od výrobce, za jeho nákupní ceny bez dalších zprostředkovatelských poplatků. Celá marže je vaše. Žádné minimální velikosti objednávek. Objednávka je dodána do týdne od zaplacení. K vyzkoušení a předvádění zákazníkům si k objednávce můžete přidat také produkty pro sebe za cenu ještě výhodnější než velkoobchodní cena (nelze objednávat samostatně).   

Kontaktujte mě a vše probereme osobně:

bottom of page